Montáž sádrokartonu a minerálních podhledů - Karel Pištěk

Půdní vestavby

Půdní vestavby jsou v současnosti velmi oblíbeným prostorem k bydlení. Dříve sporadicky využívané nebo skoro zbytečné plochy jsou dnes žádané a podobné bydlení platí za komfortní, někdy až luxusní. Ovšem dá se říci, že je to záležitost až posledních let, i v rodinným domcích, kde je dnes obytné podkroví naprostou samozřejmostí,

Provádíme:

 1. montáže sádrokartonů

  sádrokarton poskytuje rychlé, lehké a ekonomické řešení pro domy a byty, střešní nástavby, půdní vestavby, kompletní výstavbu obytného podkroví, ale využijete jej i v koupelně nebo kanceláři. Vhodnou kombinací lze vytvořit dokonale fungující celek vyhovující nárokům příjemného interiéru, včetně zvukové a tepelné izolace.

 2. tepelné izolace

  tepelné a protipožární izolace. Optimální tepelnou ochranou dosáhnete úsporu nákladů na vytápění po celou dobu životnosti vašeho domu.

 3. minerální podhledy

  lehké vodorovné konstrukce ke snížení výšky místnosti, k zakrytí instalačních vedení, k zlepšení tepelné či zvukové izolační bariéry.

 4. příčky

  nenosné konstrukce pro členění interiéru. Vyniká rychlou, suchou montáží a nízkou hmotností.Karel Pištěk, +420 603 242 759
pistek.k@seznam.cz
Montáž sádrokartonu a minerálních podhledů - Karel Pištěk
Počet návštěvníků: [CNW:Counter]